Aktualności

Czy Twoja firma jest gotowa na elektryka?

Rusza elektromobilny audyt HERTZ dla firm. HERTZ Polska – polski przedstawiciel światowego lidera w wynajmie samochodów – rozpoczyna ogólnopolski program skierowany do firm, którego ideą jest wsparcie biznesu i pracowników w procesie elektryfikacji flot.

Elektryczna limuzyna Mercedes EQS zasila flotę Hertz Polska w usłudze Chauffeur Drive.

W swojej globalnej strategii marka Hertz w sposób szczególny stawia na elektromobilność. Polski oddział światowego lidera na rynku wypożyczania samochodów sukcesywnie wzbogaca swoją ofertę, rozbudowując portfolio o kolejne pozycje.

Mercedes Klasy A we flocie Hertz

Poznaj nowego Mercedesa Klasy A, który parę miesięcy temu zasilił naszą flotę w grupie D1. Samochody wchodzące w skład tej kategorii, to modele kompaktowe typu prestige. Luksusowe marki z bogatym wyposażeniem, nowoczesnymi funkcjami i automatyczną skrzynią biegów – wszystkie te cechy posiada najnowszy Mercedes Klasa A.

Planujesz wyjazd za granicę?

Wyjazd za granicę samochodem to całkiem kusząca perspektywa wygodnego i swobodnego podróżowania. Sami dokonujecie wyboru kiedy i gdzie chcecie pojechać. Dodatkowo korzystając z ofertydecydujecie, jakie auto będziecie prowadzić.

Trzy dokumenty potrzebne do wynajęcia auta w Hertz

Wypożyczenie samochodu w punktach Hertz nie jest niczym skomplikowanym. Dokonujecie tego sprawnie, szybko i wygodnie, kiedy są przygotowane trzy wymagane przez nas dokumenty. Każdy z nich jest niezbędny, żeby wynająć auto i wybrać się nim w zaplanowaną podróż.

Mały samochód - duże zalety

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak dużo zalet posiadają małe auta, zwłaszcza gdy planowana jest podróż po ulicach miejskiej dżungli. Wypożyczenie niewielkiego samochodu może okazać się wówczas wygodnym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.