07 06

Dzieciaki na meczu

Dzięki współpracy z Fundacją Marcina Gortata MG13 już po raz czwarty byliśmy obecni jako sponsor główny na charytatywnym Wielkim Meczu koszykówki Gortat Team vs. Wojsko Polskie. Nie mogliśmy nie wykorzystać tej okazji, by nie zaprosić na to wydarzenie podopiecznych z Domu Dziecka w Szymonowie.

Dom dziecka przyjął nasze zaproszenie i dla sześciorga wychowanków zorganizowaliśmy dwudniową wyprawę do Łodzi. Już po raz kolejny mogliśmy liczyć na nieocenione wsparcie naszych pracowników. Swoją pomoc zaoferował nasz kolega z pracy Marcin, który zapewnił transport i jednocześnie pełnił rolę kierownika wycieczki. Dla dzieciaków była to wielka frajda móc uczestniczyć w takim niecodziennym widowisku sportowym.

Wielki Mecz fundacji MG13 to przede wszystkim okazja do wyśmienitej zabawy dla wszystkich fanów Marcina Gortata. To też jedyna w roku szansa, aby zobaczyć na żywo, w Polsce na parkiecie naszego słynnego gracza i jego wyjątkowych gości. Drużyna Gortat Team składa się z gwiazd sportu, muzyki i filmu, które pod wodzą Marcina, walczą na boisku z zespołem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie jest też nie lada gratką dla miłośników wojska. Rozpoczyna się od wielkiej parady zwieńczonej piknikiem na błoniach łódzkiej Atlas Areny.

Ta kilku godzinna impreza zapewniła wiele emocji i dużo dobrej zabawy. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w niej wspólnie z dziećmi z Szymonowa!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies