Default welcome msg!

Blog

Ustaw kierunek rosnący

5 produkt(ów)

Poznaj nowego Mercedesa Klasy A, który parę miesięcy temu zasilił naszą flotę w grupie D1. Samochody wchodzące w skład tej kategorii, to modele kompaktowe typu prestige. Luksusowe marki z bogatym wyposażeniem, nowoczesnymi funkcjami i automatyczną skrzynią biegów – wszystkie te cechy posiada najnowszy Mercedes Klasa A.

Read More
13|08
poniedziałek
img

Strona pełna korzyści

Jeżeli myślisz o wynajęciu auta w Polsce, skorzystaj koniecznie ze strony hertzpoland.pl. Została ona stworzona z myślą o rynku lokalnym. Oznacza to, że w tym miejscu wypożyczysz samochód wyłącznie na terenie Polski, natomiast nie dokonasz rezerwacji auta w innym kraju. Zakładając swoje konto uzyskasz natomiast dostęp do wielu korzyści oferowanych w ramach programu lojalnościowego.

Read More

Wypożyczenie samochodu w punktach Hertz nie jest niczym skomplikowanym. Dokonujecie tego sprawnie, szybko i wygodnie, kiedy są przygotowane trzy wymagane przez nas dokumenty. Każdy z nich jest niezbędny, żeby wynająć auto i wybrać się nim w zaplanowaną podróż.

Read More

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak dużo zalet posiadają małe auta, zwłaszcza gdy planowana jest podróż po ulicach miejskiej dżungli. Wypożyczenie niewielkiego samochodu może okazać się wówczas idealnym, wygodnym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Read More

Wyjazd za granicę samochodem to całkiem kusząca perspektywa wygodnego i swobodnego podróżowania. Sami dokonujecie wyboru kiedy i gdzie chcecie pojechać. Dodatkowo korzystając z oferty Hertz decydujecie, jakie auto będziecie prowadzić.

Read More
Ustaw kierunek rosnący

5 produkt(ów)