Jeżeli myślisz o wynajęciu auta w Polsce, skorzystaj koniecznie ze strony hertzpoland.pl.

Została ona stworzona z myślą o rynku lokalnym.
Oznacza to, że w tym miejscu wypożyczysz samochód wyłącznie na terenie Polski, natomiast nie dokonasz rezerwacji auta w innym kraju. Zakładając swoje konto uzyskasz natomiast dostęp do wielu korzyści oferowanych w ramach programu lojalnościowego.

01. Rabat na auto

 

Zalogowanie się na stronie hertzpoland.pl oznacza oszczędności. Automatycznie otrzymasz rabat na wynajem wybranego auta.

Będąc zalogowanym podczas dokonywania rezerwacji zobaczysz przekreśloną standardową cenę, a obok niej cenę już po rabacie. Szybko przekonasz się, ile możesz zyskać wypożyczając w ten sposób samochód.

02. Newsletter

 

Kolejną korzyścią dla osób zalogowanych na naszej stronie jest otrzymywanie newslettera.

Znajdziesz w nim aktualne informacje o najnowszych promocjach Hertz na rynku polskim. Dowiesz się o naszych specjalnych ofertach świątecznych, czy też z okazji długich weekendów.

Będziemy również razem celebrować wprowadzanie nowych modeli samochodów oraz przedstawiać promocje oferowane wspólnie z naszymi partnerami.

03. Kupony zniżkowe

 

Postanowiliśmy również nagradzać naszych stałych klientów. Osoby posiadające na swoim koncie 5,10,15 wynajmów zrealizowanych w sieci Hertz będą otrzymywały dodatkowe kupony zniżkowe. Częste wypożyczanie samochodów jest po prostu opłacalne.04. To nie wszystko

 

Nasza oferta korzyści i promocji dla osób zalogowanych będzie się stale powiększać.
Dlatego nie czekaj i sprawdź co możesz zyskać.

Zalogowanie na hertzpoland.pl nic nie kosztuje, a daje wiele atrakcyjnych korzyści.

Wystarczy się zarejestrować,
by samemu się o tym przekonać!