Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak dużo zalet posiadają małe auta, zwłaszcza gdy planowana jest podróż po ulicach miejskiej dżungli. Wypożyczenie niewielkiego samochodu może okazać się wówczas idealnym, wygodnym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Zanim wybierzecie odpowiednie auto dla siebie, na pewno warto poznać kilka istotnych atutów małych samochodów z grupy A dostępnych w ofercie Hertz.

Miejski ideał

 

Dzięki swojemu rozmiarowi niewielkie auta doskonale sprawdzają się w mieście. Wąska uliczka nie jest dla nich straszna, poza tym wykonanie niezbędnych manewrów przy ograniczonej przestrzeni też jest znacznie łatwiejsze.
Do tego dochodzi kwestia parkowania. Niewielkie auta mieszczą się w małe miejsca, stąd bez problemu można zaparkować samochód i spokojnie cieszyć się zwiedzaniem.

Oszczędny

 

Niewielkie samochody są też lekkie i posiadają małe silniki. Dzięki temu mało palą, a co się z tym wiąże podróżni oszczędzają pieniądze, które mogą być spożytkowane na inne przyjemności.

Także koszt wynajęcia małego samochodu w Hertz jest niższy, w porównaniu do wypożyczenia dużych aut z innych dostępnych grup.

W sam raz na wyjazd

 

W przypadku, gdy podróżujecie sami, bądź we dwoje, niewykluczone, że małe, zwinne auto w zupełności wam wystarczy. Sprawdza się świetnie podczas weekendowych wyjazdów, zarówno tych do miast, jak i na łono natury.

To nie wszystkie zalety małych, komfortowych samochodów - możecie sami odkryć ich znacznie więcej wynajmując auto z grupy A w Hertz.